Kancelaria

scale2Naszym głównym celem jest wspieranie Klientów, szczególnie przedsiębiorców, we wszystkich działaniach wymagających znajomości prawa. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, a każdemu Klientowi poświęcamy odpowiednią ilość czasu. Przy świadczeniu pomocy prawnej najważniejszy jest dla nas Klient i jego potrzeby. Potrafimy dostosować się do każdego rodzaju współpracy i znaleźć rozwiązanie dla spraw, które pozornie wydają się być nie do rozwiązania. Przy pracy w Kancelarii oprócz wiedzy prawniczej i doświadczenia, wykorzystujemy wiele umiejętności miękkich, które niejednokrotnie bywają decydujące przy najtrudniejszych przypadkach.

Nasze mocne strony

Skuteczność
Doświadczenie
Szybkość działania
Umiejętności miękkie

Stała obsługa prawna

Przed konsultacją:

Jeżeli przed konsultacją Klient ma konkretne wyobrażenie o zasadach naszej współpracy to bardzo dobrze. Konkretne wymagania zwiększają efektywność. Jeżeli natomiast nie jest pewny, które obowiązki chciałby powierzyć radcy prawnemu, my zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie dostosowane indywidualnie do potrzeb danej osoby.

Współpraca z zewnętrznym radcą prawnym nie musi się wiązać z ciągłym ustalaniem wszystkiego przez telefon, czy za pośrednictwem poczty mailowej. Nasza Kancelaria oferuje również świadczenia pomocy prawnej bezpośrednio u Klienta, nawet jeżeli będzie to wymagało obecności radcy prawnego przez kilka dni w tygodniu.

Umów się na konsultację:

Zadzwoń do Nas lub napisz maila. Przedstaw nam przedmiot swojej działalności i zakres usług, które chcesz powierzyć radcy prawnemu. W oparciu o informacje zebrane podczas tej rozmowy lub wymiany korespondencji mailowej przygotujemy się do konsultacji.

Pamiętaj, że każdego radcę prawnego wiąże obowiązek zachowania w tajemnicy wszystkich informacji, które uzyska przy świadczeniu pomocy prawnej. Dlatego nie musisz się martwić, że jakiekolwiek informacje, które przekażesz radcy prawnemu zostaną ujawnione.

Konsultacja:

Podczas konsultacji pytaj o wszystko co Cię interesuje. Jesteśmy zwolennikami zasady “nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi”.

W oparciu o wcześniejsze wskazówki i informacje zebrane podczas spotkania ustalimy zasady współpracy i przygotujemy ofertę.

Analiza oferty i podpisanie umowy:

Jeżeli nasza oferta zostanie przez Ciebie zaakceptowana rozpoczniemy współpracę.

 

Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek uwagi postaramy się je wprowadzić i wypracować wspólnie akceptowalne zasady współpracy,

Usługi jednorazowe

Przed konsultacją:

Zbierz wszystkie dokumenty i informacje związane ze sprawą, której ma dotyczyć konsultacja. Nie dokonuj samodzielnie selekcji. Z naszej praktyki wynika, że często dokumenty czy informacje, które wydają się Klientom nieistotne mają decydujące znaczenie. Jeżeli jest to możliwe zeskanuj lub zrób zdjęcia wszystkich dokumentów, a także opisz swój problem i tak zebrane materiały prześlij do nas.. Oczywiście możesz je również dostarczyć osobiście.

Umów się na konsultację:

Zadzwoń do Nas lub napisz maila. Przedstaw nam swój problem lub potrzeby. Im więcej informacji przekażesz nam telefonicznie, czy mailowo ty lepiej będziemy przygotowani do spotkania.

Pamiętaj, że każdego radcę prawnego wiąże obowiązek zachowania w tajemnicy wszystkich informacji, które uzyska  przy udzielaniu pomocy prawnej. Dlatego nie musisz się martwić, że jakiekolwiek informacje, które przekażesz radcy prawnemu zostaną ujawnione.

Konsultacja:

Podczas konsultacji pytaj o wszystko co Cię interesuje. Jesteśmy zwolennikami zasady –  “nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi”.

W oparciu o wcześniejsze wskazówki i informacje zebrane podczas spotkania ustalimy kierunek i sposób dalszych działań. Znajdziemy rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Nie zawsze wszystkie problemy trzeba rozwiązywać w Sądzie. Jesteśmy zwolennikami polubownych rozwiązań zawsze, gdy jest to możliwe.

Ustalamy warunki współpracy i wdrażamy opracowaną strategię:

Jesteśmy zwolennikami pełnej jasności działań, nie musisz się obawiać nieoczekiwanych kroków z naszej strony o wszystkim zostaniesz poinformowany. Nie podejmiemy żadnych działań bez Twojej akceptacji.

– Proces działania –

Analiza i konsultacja

Opracowanie strategii

Skuteczna realizacja

– Przykładowe ceny naszych usług –

Porady prawne

Od 200 zł

Sporządzanie pism

Od 100 zł

Reprezentacja przed Sądem

Od 200 zł