Kancelaria Ostrobramska 101

Działalność Kancelarii opiera się na zespole osób, dla których prawo jest pasją, którzy z zapałem podchodzą do rozwiązywania problemów, poszukując najlepszych rozwiązań danego zagadnienia. W działaniach na rzecz Klientów identyfikujemy się wysoką wiedzą merytoryczną, uwzględniającą nie tylko aspekty prawne, ale w znacznym stopniu techniczne i biznesowe, a także wysokim poziomem zaangażowania w realizację powierzonych nam projektów. Dlatego też poszukujemy osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności w ramach przyjętego przez nas modelu pracy.

Jesteśmy otwarci na studentów ostatnich lat prawa oraz absolwentów, którzy identyfikują się wymienionymi przez nas wartościami oraz wykazują się dobrą znajomością prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz prawa pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres

rekrutacja@olkowicz.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, a Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię Radcy Prawnego Natalia Olkowicz jedynie w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest więc dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania.